Line-up Ekompilace 2018 završují Holden, BT‘n‘J a Echonaut

Holden

Pražská indie popová kapela Holden se vydala cestou chytlavých písní s českými texty. V roce 2016 to stvrdila albem Střepy v postelích, jež obsahuje singly Malinovej sirup a Majáky a naživo byla představena na turné s Mandrage. Holden nedávno vydali novinku Půjdem spát, jíž nabídnou i návštěvníkům Ekompilace 2018.

BT‘n‘J 

BT‘n‘J mají humor v krvi, a tak se oficiálně prezentují jako „parta sedmi chorvatských plájbojů, kteří hrají německou dechovku s prvky anglického golfu.“ Toto označení odkazuje mimo jiné k jejich žánrové pestrosti – hrají funk říznutý rapem, rockem, ska či reggae, o čemž se můžete přesvědčit například v písních Ken z Klatov, Tramvaj, Ledoborci nebo předělávce hitu Get Lucky od Daft Punk. A pokud nechcete mít z poslechu jejich hudby jen poloviční zážitek, přijďte se na ně podívat na některou ze zastávek Ekompilace 2018.

Echonaut

Garážová upřímnost, popové melodie a texty inspirované životem, tím se prezentuje kapela Echonaut. V poslední době na sebe upozornila především singlem Refrén, na nějž natočila i svůj první videoklip společně se svými fanoušky. Skupina aktuálně nahrává ve studiu nový materiál, a tak se můžete těšit na další indie rockové písně, které možná zazní i na Ekompilaci 2018.

Facebook